Побудована на кошти вірменського купця Нарзеса (1638-1760 р.р.). Колодязь вирубано у скельній породі глибиною 33 м. Вода непридатна для використання. Павільйон побудовано в стилі барокко за проектом Яна де Вітте. Є експозиційним об'єктом і не використовується.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Компания Vigmas предлагает купить напольные покрытия в Киеве  

Кальян

  Ні для кого не секрет, що куріння кальяну з часом стало вельми звичним екзотичним видом відпочинку в країнах Європи. З кожним днем все більше і більше з'являється різних кальян барів, а асортимент тютюну росте настільки швидко, що новий смак можна пробувати кожного тижня.

  Як мовитися «Схід справа тонка» і, можливо, саме тому європейці прагнуть оформити приміщення по східному стилю, або сходити в східний ресторан, не важко відмітити, що з'явилася мода на вишукані східні традиції. І це не дивно, адже красиві стародавні звичаї нас зачаровують, здаються настільки не звичними і в теж час неймовірний близькими і казковими. У зв'язку з цим в Києві стає досить складно знайти розважальний комплекс або хороше кафе, в якому не було б послуг кальянщика.

 На сході кальян був невід'ємною частиною дружніх бесід і вечорів. Запрошення покурити кальян вважалося знаком довіри і, з настанням сутінків, в будинках нерідко збиралося по декілька близьких друзів, вони вели неквапливі філософські розмови, грали в нарди, пили міцний чорний чай. Звичайно це були люди середнього віку що володіють достатньою кількістю вільного часу, щоб використовувати його таким чином. Але часи міняються, і кальян за останнє сторіччя зробив фактично кругосвітню подорож.

  Багато років тому, люди, що проживають в східних регіонах, не представляли своє життя без кальяну. Кожен вечір в будинках збиралися друзі, близькі люди або ж просто хороші співбесідники, годинами палили кальян, пили чорний або зелений чай, ведучи при цьому філософські бесіди. Як правило, кальян палили люди середнього і літнього віку, у яких було достатньо вільного часу. Проте з часом багато що помінялося, помінялися сталі деякі традиції і кальян обійшов, практично, всю земнну кулю.