Побудована на кошти вірменського купця Нарзеса (1638-1760 р.р.). Колодязь вирубано у скельній породі глибиною 33 м. Вода непридатна для використання. Павільйон побудовано в стилі барокко за проектом Яна де Вітте. Є експозиційним об'єктом і не використовується.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Пишите. Заказать станок sauno.ru. Выгодные цены!  


Нічний клуб.

  У вечорі, після екскурсій по місту щоб трохи розвіятись - пропонуємо вечірню шоу программу.
  Ви плануєте провести діловий ланч? Вдале рішення, також можливо проводити презентації, наради, конференції - це можливо, ми зрадістю пропонуємо Вам конфернц зали та обладнання для проведення конференцій.

    Так сталося, що у Вас свято - день народження, весілля або річниця? Пропонуємо велику залу, кабінки, танц майданчик, Dj то що.
       

  Відчути різнобарвну картину нічного життя міста найкраще у клубі „Фільварки”. Все створено для Вашого відпочинку та комфорту. Цікавий дизайн, вишукані страви української та європейської кухонь задовільнять найвибагливішого гурмана, широкий вибір напоїв приємно вразить Вас.

 

  Тут Вам з радістю допоможуть організувати проведення конференцій, презентацій, семінарів (надається необхідне обладнання), банкетів, фуршетів, відсвяткувати урочисті події.

Вдалого відпочинку !