Побудована на кошти вірменського купця Нарзеса (1638-1760 р.р.). Колодязь вирубано у скельній породі глибиною 33 м. Вода непридатна для використання. Павільйон побудовано в стилі барокко за проектом Яна де Вітте. Є експозиційним об'єктом і не використовується.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Теперь собственный интернет магазин создать не составит никакого труда. . Садовые качели http:domacc.com.ua/дача-пикник/качели на любой вкус.  


 
 

Історія більярду.

 
 

Якщо говорити про виникнення більярду, то неможливо впевненно встановити час його появи. Відомо лише, що ця гра як і шахи , дуже давнього походження, а батьківщиною більярду є Азія: по ствердженню одних- Індія, по ствердженню інших- Китай. Але в європейських державах ще до його появи засади сучасної більярдної гри вже були застосовані в деяких іграх.

 
 


До Ваших послуг сучасний більярдний зал (4 найновіші столи).

Кваліфікований маркер допоможе Вам здобути перші навички гри на більярді та стане гідним супротивником для досвідченого гравця.

У нас Ви зможете прийняти участь у професійному турнирі!

 
     
 
Приємної Вам гри!