Ратуша (польський магістрат XV-XIX ст.). Будівництво пов'язане з наданням місту Магдебурзького права XV ст. Магістрат містився у двоповерховому будинку в центрі площі Польський ринок. З північного боку до нього примикає 8-ярусна башта з годинником роботи львівського майстра Федора Полянського. Архітектура Ратуші має елементи готики, ренесансу та бароко. Використовується історичним музеєм - заповідником (2-й поверх) та як мистецьке кафе на 1-у поверсі.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Такое заболевание как аденома гипофиза тщательные гормональное и офтальмологическое обследования.  


Мисливський будинок

 Якщо Ви в душі мисливець, прагните жвавого відпочинку, мисливський будинок, - це те, що Вам потрібно. Справжна пічь надає їжі особливі вкусові якості.
   Тут Вам зготують вечерю у стародавньому стилі. Можливо ви захочите скуштувати справжніх шашликів? Мисливський будинок надає відчуття відпочинку
на дикій природі.