Ратуша (польський магістрат XV-XIX ст.). Будівництво пов'язане з наданням місту Магдебурзького права XV ст. Магістрат містився у двоповерховому будинку в центрі площі Польський ринок. З північного боку до нього примикає 8-ярусна башта з годинником роботи львівського майстра Федора Полянського. Архітектура Ратуші має елементи готики, ренесансу та бароко. Використовується історичним музеєм - заповідником (2-й поверх) та як мистецьке кафе на 1-у поверсі.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Подготовка к сдачи ткт экзамен для преподавателей в Киеве на высшем уровне.  


Живий куточок

  Виховне значення природи важко переоцінити. Спілкування з природою
позитивно впливає на людину, робить його добріше, м'якше, будить в нім
кращі відчуття. Особливо велика роль природи у вихованні дітей.
  Познайомити дітей з природою, виховати любов до неї допоможе куточок
природи , де містяться деякі види диких
тварини.
  Куточок живої природи має величезне значення для здійснення ідей екологічного виховання дітей. По-перше, постійна присутність рослин і тварин дозволяє формує у дітей відчуття їх необхідності. По-друге систематичні спостереження в куточку природи і доступність об'єктів сприяють розвитку конкретних уявлень про рослини і тварин.
В- третє, залучення дітей до догляду за мешканцями живого куточка закладає основи дбайливого, відповідального і дбайливого відношення до живих істот виховує любов до природи. По-четверте, красиві і здорові рослини і
тварини впливають на емоції дітей, розвиваючи естетичні відчуття.