Ратуша (польський магістрат XV-XIX ст.). Будівництво пов'язане з наданням місту Магдебурзького права XV ст. Магістрат містився у двоповерховому будинку в центрі площі Польський ринок. З північного боку до нього примикає 8-ярусна башта з годинником роботи львівського майстра Федора Полянського. Архітектура Ратуші має елементи готики, ренесансу та бароко. Використовується історичним музеєм - заповідником (2-й поверх) та як мистецьке кафе на 1-у поверсі.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
 


Бассейн (відкритого, та закритого типу)
   Вплив занять в басейні на здоров'ї дітей Плавання сприяє поліпшенню функціональних можливостей нервової системи, її вегетативних функцій, підвищенню рухливості нервових процесів.
Заняття плаванням - краще тренування дихальної системи. Регулярна «гімнастика» дихальної мускулатури укріплює її, а це, у свою чергу збільшує рухливість грудної клітки і життєву місткість легенів.
Заняття плаванням підсилюють обмін речовин, активізують діяльність органів виділення.
За даними дослідників, під час плавання, звичайного купання або тільки перебування у воді відбуваються значні зміни у складі крові. Багато фахівців указують, що плавання може бути використане як засіб лікування наслідків переломів кінцівок, захворювань спинного мозку, пов'язаних з розладами рухових функцій.