Ратуша (польський магістрат XV-XIX ст.). Будівництво пов'язане з наданням місту Магдебурзького права XV ст. Магістрат містився у двоповерховому будинку в центрі площі Польський ринок. З північного боку до нього примикає 8-ярусна башта з годинником роботи львівського майстра Федора Полянського. Архітектура Ратуші має елементи готики, ренесансу та бароко. Використовується історичним музеєм - заповідником (2-й поверх) та як мистецьке кафе на 1-у поверсі.
  


Костьол Св. Трійці кам'яний, однонефний, перекритий напівциркульним склепінням. Разом з огорожею і парадними сходами, прикрашений скульптурами, утворює ансамбль у стилі бароко. Будівлі келій та трапезної монастиря не збереглись. Інтер'єр костьолу оздоблений багатою пишною бароковою ліпниною. Пам'ятка є характерною будівлею епохи пізнього бароко. В даний час є діючою греко-католицькою церквою.
 
   
   
   
 
   
   
 
   
   
Рекомендуем в любое время тут italmebli.com.ua недорогую Camelgroup мебель в Киеве.  


Міні Фільваркі
   З кожним роком ми намагаємося в досконалювати спектр послуг для наших клієнтів. Великий наплив туристів з інших містечок та країн , поставив нас перез фактом нестачі номерів в готелі. Тому, щоб, Ваш відпочинук був більш приємним та зручним ми вирішили створити для Вас новий зручний готель, який є вдалим доповненням готельного комплексу "Фільварки Центр".
  Ми здивуємо Вас низькими цінами та великим спектром послуг.

Приємного Вам відпочинку.